Bağımlısı Olacağınız 8 Android Oyun

  • Fortnite Mobile: İlk zamanlarda bir bilgisayar oyunu olan Fortnite, 2018’de oyunu mobil platformlara taşıyarak ciddi bir başarıya imza atmayı başarmıştır. Oyun oldukça başarılıdır ve indirme sayısı çok yüksektir. Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan oyun, yılın en iyi oyunları arasında yer almaktadır.  
  • PUBG Mobile: Android’in sunduğu en başarılı oyunlar arasında yer alan uygulama, 2019’da ciddi bir başarıya imza atmıştır. İndirilme oranı en yüksek oyunlar arasında gelen uygulama, online bir uygulamadır. Kişilerin grupla ve bireysel savaşmasına izin verdiği gibi, sesli ve sessiz mesajlaşma seçeneği de sunmaktadır.  
  • Clash Of Clans: Etkisi sönmüş gibi görünse de, yıllardır en çok oynanan oyunlar arasında yer alan başarılı bir uygulamadır. Her geçen gün kendini geliştirmekte ve android ve ios kullanıcılarına sunulmaktadır. Uygulama güçlü bir savaş stratejisi gerektirir.  
  • Clash Of Royale: Coc yapımcıları tarafından tasarlanan oyun, coc ile aynı stratejiyi kullanır. Yalnız bu oyunda savaşmak çok daha eğlenceli olacaktır. Clash of clansta olduğu kadar kolay level atlanamasa da, kullanıcılarını etkilediği bir gerçektir.  
  • Pocket City: Belediye başkanı olarak, kişilerin kendi şehirlerini kurup yönetebilecekleri oldukça geçerli bir uygulamadır. Kişiler strateji oyunlarını seviyorlarsa, bu oyunu kaçırmamalıdır. Oldukça etkileyici özellik taşıyan bu uygulama sayesinde, android ciddi bir başarıya imza atmıştır.  
  • Sky Force Reloaded: Android’in en iyileri arasında gelen ve indirilme oranı bir hayli yüksek olan bu uygulama, ücretsiz bir deneyim sunmaktadır. Uçakla hedefler vurulur ve tehlikelerden kaçılır. Bu tarz sevenlerin kaçırmaması gereken bir oyundur.  
  • Vainglory: Android’in en iyi MOBA oyunudur. Ekip oluşturularak diğer takımlar ile çatışılır. Kişi isterse kendi kurduğu ekibi bir başına bırakıp başka ekiplere gidebilir. Oldukça eğlenceli bir savaş deneyimi sunan oyun, yeri geldiğinde insanı sinirlendirecektir.  
  • 8 Ball Hero: Keyifli bir bilardo oyunu olduğu söylenebilir, fakat oyun sadece bilardodan ibaret değildir. Futbol için bilardo oynayan bir ekip oyunu olduğu söylenebilen uygulama, indirme rekorları kırmış ve bir hayli beğeni kazanmış başarılı uygulamalar arasında gelmektedir. Kullanıcılarına ücretsiz bir deneyim sunmakta olmasının yanı sıra, zorlaşan seviyelerle mücadele etmek adına bir hayli keyiflidir.  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz