Stadia’nın topluluk bloglarında paylaşılan bilgilere göre, Baldur’s Gate 3 bu sene içinde çıkabilir. Baldur’s Gate 3’ün yapımcısı olan Larian Studios, bu konu hakkında açıklamada bulundu. Geliştirici stüdyo, ortada dolaşan dedikoduları yalanlamadı.

Google, Baldur’s Gate 3’ün çıkış tarihini sızdırmış olabilir

Google, geçtiğimiz günlerde Stadia’nın 2020 planlarına ilişkin bazı paylaşımlarda bulundu. Topluluk haber bülteninde yapılan bu paylaşımlar, 2020 içinde çıkması planlanan pek çok oyunu dair bilgiler içeriyordu.  Yapılan paylaşımlardan biri de şu şekildeydi: “Şimdiden Doom: Eternal, Get Packed,  Orcs Must Die! 3, Baldurs Gate 3 gibi pek çok oyunun Stadia’ya çıkışını bekliyorsunuz…”

Google, önceki günlerde Stadia’nın 2020 planlamasına ilişkin olarak bazı paylaşımlarda bulundu. Toplulukta yapılan tüm paylaşımlar, 2020 çıkacak olan tüm oyunlara dair bazı bilgiler içeriyor. yapılan paylaşımların bazılarından biri bu şekildeydi:

“Şimdiden Doom: Eternal, Get Packed,  Orcs Must Die! 3, Baldurs Gate 3 gibi pek çok oyunun Stadia’ya çıkışını bekliyorsunuz…”

Bu açıklamayla birlikte Baldur’s Gate 3’ün çıkış tarihine ilk kez gerçek bir bilgi edinmiş oluyoruz. İlgili paylaşımın çok hızlı bir şekilde yayımlanmasının hemen ardından Larian Studios bir kaç açıklamada bulundu.

“Henüz çıkış dönemine ait kesin bir açıklama yapmış değiliz. Bahsi geçen bilgi, e-posta’ya yanlışlıkla eklendi.”

bu şekilde bir açıklamada bulunan Larian, çıkacak olan oyunun çıkış tarihini açıklamaktan kaçındı. Stüdyo kartlarını kapalı oynamayı tercih etti. paylaşılan bilgileri yalanlıyacak bir açıklamada bulunmadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz