Metro Exodus metro oyun serisinin en son oyunu Epic Games ile sözleşmesinin bitmesiyle birlikte Steam’deki yerini aldı. Oyun, Steam Mağazası’na %40 indirimle şok bir giriş yaptı.

Dünya genelinde en çok satan romanlar arasına giren, Rus yazar olan Dmitry Glukhovsky’nin kalemiyle hikayesi yazılan Metro serisi hâlâ lisleterin başındaki yerini korumaya devam ediyor. Roman serisi, 2010 yılının başlarında 4A Games aracılığı ile oyun serisine donüştürüldü ve bu sayede oyuncular da bu süper serinin tadına vardı.

Post apokaliptik Rusya’nın baş kenti olan Moskova da bir metrosunun derinliklerine indiğimiz, Mutant ile dolu olan macera yer yüzünün bize haram olduğu bir hikaye, Metro 2033 ve Metro Last Light bu oyunlarıyla bizi etkileyip oyun dünyasının içine almayı başardı. Redux versiyonları ile iki oyunun grafiklerini arşa çıkarıp yayımladı.

Metro Exodus’ta büyük indirim:

2019 yılının başlarında yeni bir metro oyunu bize el sallıyordu: Metro Exodus. bu oyunların serisi devamı niteliğinde olan ve arşa çıkmış grafikler muhteşemdi. Lakin oyun ilk çıkışını Epic Games Store de yapılmıştı. Anlaşma dolayısıyla sadece Epic Games Mağazası’nda yapmıştı.

Geçtiğimiz haftalarda anlaşması bitti ve Metro Exodus, oyunların en fazla kullandığı platform olan Steam’in mağazasında yer edindi. üstelik setam’a şok bir girişle oyunculara steamdaki yerini belli etti. Steam’e %40 indirimle giriş yaptı. Steam Linki

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz