Bu gün ki konumuzda CryptoRobo Nedir ? ne işe yarar ? konusunu işledik. Bolca kaynak sunarak konuyu tüm detayları ile ele aldık.

Crypto para piyasasının hızla gelişmesi ile tüm dikkatleri üzerine toplamış durumunda. Öyle ki kolay para kazanma yolu olarak lanse edilen bu sektör artık bilen bilmeyen kim varsa kripto para almaya yönlendirildi. Hal böyle olunca tabi ki dolandırıcılıklar da gözle görülür biçimde arttı.

Cryptorobo da tam bir dolandırıcılık sistemi diyebiliriz. Sistem öyle bir tasarlanmış ki insanların çabuk inanması için ellerinden gelen her şeyi yapmışlar. Yani kısaca izah etmeye çalışırsam piyasada yeni ve acemi olanları avlamaya yönelik bir dolandırıcılık sistemi.

Peki bu CryptoRobo sistemini ünlü eden nedir diye soracak olursanız hemen açıkalyalım. Ünlü isimlerin fotoğraf ve videoları ile kendi reklamlarını yaparak ünlü olmuştur. Özellikle Rahmi KOÇ’un adını kullanarak yaptığı reklam, sistemin adını duyurmada ki en önemli şey olmuştur diyebiliriz. Yine dünya genelinde yaptıkları reklamın ses getiren en büyük aktörü Elon MUSK olmuştur.

CryptoRobo Sisteminin Amacı Nedir?

Sistemin ama oldukça basit. Bitcoin trade botu olarak tasarlanmış ve siz gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra gece gündüz farketmeksizin al sat yapıyor.

İşte kişileri sisteme çeken büyüleyici açıklama bu. Siz dokunmadan, karışmadan kendi kendine al sat yapan bir bot.

Siz botu aldıktan sonra tabi ki çalışıyor 3 veya 5 kar ettiriyordur. (Ben kullanmadığım için bilmiyorum.) Yine genel mantık sistem müşteriye doyduğu zaman vurgun yapıp kaçmak olacaktır. Tabi ki siz sistemi satın alıp içine denemek için bir miktar yatırdığınızda sizi kandırmak için kar edecektir. Daha sonra sizin veya diğer müşterilerinde sisteme daha çok para yüklemesi ile sistemden tüm birikimler çekilip piyasadan yok olacaklardı.

Yukarıda verilen görselde dolandırıcıların HaberTürk adını kullanarak propaganda yaptığı da görülüyor.

Dünyada oldukça fazla kullanılan bitcoin alım satım botlarını incelediğim yazımı okuyabilirsiniz. Trade botları ile ilgili kapsamlı bilgi verdiğim bir yazıdır. Link:  Cryptobot Nedir? Bitcoin Ticaret Botları

Sistemin bir dolandırıcılık kurgusu olduğu nasıl anlaşıldı derseniz tabi ki Rahmi KOÇ adını kullandıktan sonra. ytb

Cryptorobo ve Rahmi KOÇ Çelişkisi

Sistem yöneticilerinin Koç Holding Onursal Üyesi Rahmi KOÇ’un bir videosu üzerinde oynamalar yaparak kendi sistemleri ile ilgili açıklama yaptığı gibi lanse ettiler. Bu da bütün dikkatleri üzerlerine çekti. Dolandırıcıların worldnews-live.com.tr sitesinde yaptıkları haberde Rahmi Koç’un sisteme para yatırdığına dair sahte dekontlar sunduğu ortaya çıktı. Bu kişilere itibar edilmemesi için açıklamalar yapıldı ve Koç Holding bu kişilere dava açtı.

Sadece Rahmi KOÇ değil, Elon MUSK, Bill GATES’de bu dolandırıcıların isimlerini kullandığı zenginler arasında yerini aldı.

CryptoRobo Ne Vaad Ediyordu?

CryptoRobo nedir yazımızın sonlarına doğru bu dolandırıcıların neyi amaçladığını inceleyelim. Geliştirilen bu sistemi telefon veya bilgisayarlarınıza indirmenizi ve bir borsa hesabınıza entegre etmenizi istiyorlar. Daha sonra Sistemin çalışması için sisteme bakiye yüklemeniz isteniyor. Sisteme yükleme yaptığınız anda gece gündüz fark etmeden istediğiniz kripto parada alım satım yaparak yüzde 10 bin kazanç vaad ediyorlardı.

Tüm yazılarımda üstüne basa basa söylediğim gibi burada da belirtmek isterim. Mal varlıklarınızı gözünüz gibi koruyun. Kişilere, fenomenlere veya sistemlere paralarınızı kazanç vaad ettiği için göndermeyin. Sinyal ve Pump gruplarından uzak durun.

Kripto Para piyasasında gördüğüm bir şey varsa çok kişinin canı yandığıdır. Değerli varlıklarınızı Kripto piyasasında birine gönderdiğiniz zaman trasnfer izlenemez ve o kişi bir daha bulunamaz. Siz siz olun bu tür kelime oyunlara kanmayın sürekli şüpheci olun.

CryptoRobo Nedir yazımızın da sonuna geldik. Sorularınızı yorumlarda sorabilirsiniz.

Diğer yazılarımı okumak için aşağıda link olarak bırakıyorum. Bol Kazançlar..

Cryptobot Nedir?

En Büyük 10 Sanal Para Borsası

En İyi Kripto Para Tüyoları 2020

Airdrop Bitcoin İkilisi Hakkında Detaylar 2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz