Steam’e rakip olan ve ücretsiz olarak gamerlara sunduğu oyunların sağlam adımlarla büyümeye devam eden Epic Games, Ubisoft’un en çok sevilen seri oyunu Assassin’s Creed’in Syndicate adlı oyun bu hafta bedava bir şekilde gamerlara sunulacak.

Çoğu haftalar platformunda ücretsiz oyun sunmasıyla tanına ve bu sebeple gamerların gönlünde taht kurmuş olan Epic Games, bpmba gibi bir oyunla bu hafta gamerların karşısına çıkıcak. Ubisoft’un en çok sevilen oyun serisi Assassin’s Creed’in Syndicate isimli oyun ücretsiz sunulacağı için gamerları heycanlandırmış duruma.

Geçtiğimiz günlerde Kingdom Come: Deliverance ve Aztez oyunların gamerlara ücretsiz sunan Epic Games, bu haftada Assassin’s Creed’in sanayi devrini konu aldığı Syndicate oyununu sunacak. Setam fiyatı 179 TL olan bu oyun ücretsiz şekilde gamerlara sunulacak olması da Eğic Games’in Steam ile rekabetini çok kararlı olduğunu gösterdi. Bir kaç gün içinde bu oyun içinde bizleri ne bekliyor?

Assassin’s Creed Syndicate nasıl bir oyun?

Ubisoft 2015 yılında piyasaya Assassin’s Creed Syndicate, ikiz kardeş olan suikastçıların hayatını ele alıyor. Normal Assassin’s Creed oyunlarından daha çok teknolojik ve modern, bu oyunda çok daha farklı bir hava hakim olduğunu söylememiz lazım.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz