Merhabalar değerli okuyucularımız, bu yazımızda sizlere Fuel coin nedir? Ne amaçla kullanılmaktadır gibi soruların yanıtlarını vereceğiz. Piyasaya çıktığından beri sık sık ekranlarımızda gördüğümüz Etherparty yani Fuel coinin meraklıları gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

Twitter aleminde kripto paralara konusunda fenomen olmuş kişilerinde sık sık paylaştığı Fuel coin detaylı bir araştırma yazısını hak etti diye düşünüyoruz.

Fuel Coin ?

Ortaya çıkış amaçlarından en temeli tabi ki güvenli bir dünya inşa etmek diyebiliriz. Özellikle bankacılık, para transferlerinde ki izlenme, sürekli yaptığımız şeylerin hesabını bizi yöneten sisteme verme gibi olaylara isyan bayrağı açmış bir proje diyebiliriz. Fuel coin aslında tam bir robin hood diyebiliriz.

Dünyada ki güvenliği ve takip edilmeyi imkansız hale getiren projesi ile sanırım bu isimi hak ediyor.

Etherparty Eth tabanında ERC20 tabanında işlem yapan bir kripto coindir. Yüksek hızda transfer ve gizlilik sunar.

Fuel coinin Sunduğu Avantajlar;

 • Para Transferlerinde hızlı gönderim
 • Blockchain teknolojisi ile yüksek güvenlik
 • Eth Tabanlı cüzdanlarda bulundurulma
 • Düşük komisyonlu transferler
 • Gönderilen paraların transferini gizleme
 • Uluslararası borsalarda al sat imkanı

2015 Yılında proje aşamasında olan ve 2017 yılında icodan satışa sunulmuştur. İco fiyatı 0.05$ olan Fuel coin ilerleyen zaman içinde değerine değer katmıştır. Piyasaya çıkma zamanı boğa sezonuna denk geldiği için yatırımcılarına güzel kar etme fırsatı sunmuştur.

fuel coin nedir
fuel coin nedir

Boğa sezonunun doruk noktasında 8x bir değer kazanarak 0.40$ seviyelerine ulaşmıştır. 2020 Yılına geldiğimizde ise piyasa değeri 2 milyon 700 Bin Dolar olup şuan ki fiyatı 0.0024$ dan işlem görmektedir. Bu yuakrda verdiğim teknik detayların hepsini aslında coinmarketcap sitesinden görebilirsiniz.

Fuel Coin Miktarı?

Toplamda 1 Milyarlık bir coin sayısına sahip olup tüm coinler halihazırda piayasada dolaşmaktadır. Coin sayısı 1 milyarlık sayıyı geçmeyecek olup geliştirici ekibin coin yakmaya gidip gitmeyeceği ise bilinmiyor. Eğer coin yakma gibi bir girişimleri olursa şüphesiz Fuel coin (Etherparty) oldukça değerlenecektir.

fuel coin
fuel coin

Fuel Coin Hangi Borsalarda Satılıyor?

Coinin geliştiricisi ekibin iyi çalıştığını söyleyebiliriz. Çünkü aşağıda yazılan borsalara girmek kolay veya ucuz bir şey değil.

 1. Binance
 2. CoinDCX
 3. İo
 4. ACX
 5. WazirX

Borsalarında satılmaktadır. Türk borsalarında henüz satılmayan bu coini uluslararası borsalarından alabilirsiniz. Yukarıdaki  borsalardan üyelik açarak biraz bitcoin veya ethereum göndermek sureti ile Fuel coin satın alabilirsiniz.  Bu saydığımız borsalar genellikle hesap doğrulama istemiyor fakat Türkiye de ki borsalardan Bitcoin satın alıp gönderecekseniz maalesef Türk borsalarında kimlik doğrulama yapmalısınız.

Yabancı diliniz iyi seviyede ise şu linke tıklayarak Fuel coin sitesine gidebilir ve daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Özellikle yol haritasına göz atarak ilerleyen yıllarda ne gibi planlamalar yapılmış görebilirsiniz. Yabancı diliniz iyi değilse metinleri Tükrçeye çevirebilirsiniz.

Fuel coin nedir? nereden alınır yazımıza devam ederken. Örnek vererek açıklama yapalım. Varsayalım Fuel Coin satın aldınız ve bu işte oldukça acemisiniz. Zarar etmemek için ne gibi yollar izleyeceksiniz biraz açıklayalım.

Fuel coini satın almadan önce Tradingview sitesinde bu coini aratarak en çok beğeni ve gösterim almış grafik analizlerini bulun. Bu analizleri detaylı inceleyin, grafikte giriş seviyeleri ve hedef yani nereden satılacağı büyük ihtimalle gösterilmiştir ve sizde bunlardan fikir edinebilirsiniz.

Daha sonra sizin gibi bu coine yatırım yapmış işinde iyi birilerini bulmanız gerekiyor. Tam bu noktada imdadımıza Twitter yetişiyor. Twitterda arama yerine #Fuel yazarak aratın ve orada yeni paylaşılmış grafikleri bulabilirsiniz. Bütün bu anlattıklarım sizlere biraz yol gösterebilir.

Fuel Coin Yorumları

Uluslararası kripto para sitelerinde yaptığım araştırmalar sonucunda yatırımcıların fuel coin ile ilgili düşüncelerini sizlere aktarayım. Sizler de bu sitelerden detaylı araştırmalarınızı kendiniz yapabilirsiniz. Dili İngilizce olan bu siteleri Türkçe çeviri seçeneği ile kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Walletinvestor sitesine göre fuel coinin geleceği parlak görünmüyor özellikle 1 yıl içinde her türlü senaryoya hazırlıklı olmak gerektiğini dile getirmişler. Özellikle teknik ekipte oluşan sıkıntılar Fuel coinin çöküşüne neden olabilir nediyor.

Digitalcoin sitesine göre ise bu coine yatırım yapmak mantıklı karlı bir iş olabilir. İçinde bulunduğumuz 2020 yılı için bu seviyeden daha düşük bir seviye görülmeyeceğini de ekliyorlar.

Etherparty Coin Fiyat Tahminleri

Yine yukarıda yazdığım sitelere göre Fuel coin bu yıl içinde 1 doları göremeyecek. Çoğunluğun dillendirdiği 2025 yılında 5 dolarak olacak tahminleri de gerçekleşmeyecek diye yazıyorlar.

2021 Yılında 0,00469712 USD olabilir .
2022 Yılında 0,00869712 USD olabilir .

Genel fiyat tahminleri bunlar.

Bol Şanslar diliyorum. Sorularınızı Yorumlarda belirtebilirsiniz.

Fuel coin nedir yazımızın da sonuna geldik. Eğer yazımı beğendiyseniz diğer yazılarıma da göz atabilirsiniz. Teşekkürler.

En İyi Kripto Para Tüyoları 2020

Tükçe Para Kazandıran Siteler GÜNCEL 2020

Bitcoin İle İlgili Kitaplar – Bitcoin Kitap Önerileri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz