5Unfold

Bu Yazıda Karşılaşacağınız Konular

Google’nin cevher olarak gördüğü uygulamalar arasındadır. Bilinirliği çok yüksek değildir fakat işlevi gerçekten kuvvetlidir. Uygulama tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Son yılların en popüler kullanımlarından biri haline gelen hikaye oluşturma konusunda, çeşitli şablonlar içeren uygulama, son derece profesyonel hikayeler oluşturmak amacıyla kullanılır. Uygulama sayesinde, özellikle sayfalar şık ve göze hitap eden hikayeleri ile bolca takipçi çekebilme imkanına sahip olur.

4Just A Line

Bir çeşit video oluşturma, oluşturulmuş videoyu düzenleyerek ilgi çekici hale getirme uygulamasıdır. Bu uygulama dünya üzerinde gerçeklikler oluşturmak amacıyla kullanılabilir. Daha birçok çeşitli fonu bulunan uygulama, özellikle Youtube kullanıcıları tarafından kullanılmaktadır. Daha kaliteli ve dikkat çeken videolar sayesinde, kişiler Youtube üzerindeki takipçi sayılarını ilginç videoları ile arttırma fırsatı bulacaklardır.

3Toontastic

Bilinmeyen bir Google uygulamasıdır. Özellikle çocukları için endişelenen aileler tarafından kullanılır. Çocukların uzun saatler boyunca telefon başında zaman geçirmesinden rahatsız olan ebeveynler, en azından bu zamanı eğitici bir aktivite yaparak geçirmelerini sağlamak amacıyla bu uygulamayı kullanabilir. Uygulama 3D ekran üzerinde çizim yapmaya ve yapılan çizimleri hareketlendirerek işe eğlence katmaya yaramaktadır. Zararlı reklamları içermemesi dolayısıyla tercih edilen uygulama, çocuklar için bir hayli ilgi çekici olacaktır.

2Chrome Remote Desktop

Bilgisayar başında çok zaman geçiren ve çoğu zaman telefonunda yaptıklarını bilgisayarda yapmak isteyen kullanıcılar için son derece ideal bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde cep telefonu üzerinde yapılan her adım bilgisayarda görüntülenebilecektir. Bir çeşit bilgisayarı telefon ekranına çevirme uygulaması olduğu söylenebilir. Sadece telefonda değil, tablette de işe yarayan bir uygulamadır. Kişiler bu şekilde, telefonlarında tuttukları tüm kayıtlara bilgisayar üzerinden hakim olabilecek ve ayrıca oradaki kayıtları kolayca bilgisayara aktararak güvenlik sağlayabilecektir.

1Panoramio

Google’nin ilk uygulamalarından bir tanesi olan Panoramio uygulaması, fotoğrafların kolayca Google Earth üzerinden paylaşılabilmesini sağlamaktadır. Bu uygulama son derece kullanışlı bir uygulamadır. Özellikle stok görsel satımı yapan kişiler, fotoğraflarını tüm dünya ile paylaşma şansına sahip olduklarından dolayı daha çok kazanç elde edebileceklerdir. Uygulama sadece telefon üzerinde değil, tablet üzerinde de çalışmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz