Microsoft’un bu yıl gerçekleştirmek için hazırlandığı X019 etkinlikleri, 16-18 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek. Belirlenen bu tarih için hazırlık yapan Microsoft, bu tarihler arasında düzenlenecek etkinliğin bu yıl İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenleneceğini duyurmuştu. Geçen yıl Mexico City’de gerçekleşen etkinlik, bu yıl mekan değiştirdi.  

Oyun severlerin heyecanla beklediği bu etkinliklerde, çeşitli sürprizler olacağı gibi, harika fırsatlar sunacak çekilişler de yapılacak. Xbox ile ilgili düzenlenen tüm ayrıntılardan haberdar olacak olan oyun severler, etkinliklerde hangi oyunların ve uygulamaların tanıtılacağı hakkında bilgi sahibi değiller. Bu da meraklı havanın artmasına ve etkinliklerin daha dikkat çekici bir hal almasına yardımcı oluyor.  

Microsoft etkinlikler hakkında kısa kısa bilgiler vermekten çekinmese de, tam olarak ne yapılacağını henüz bildirmedi. Son güne kadar da bildirmeyeceği konuşulmakta. Bunun dışında şu sıralar yapılan açıklamalar, oyun severleri heyecanlandıracak gelişmelerin olduğunu doğrular nitelikte.  

Xbox Games pazarlama genel müdürü Aaron Greenberg’in konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, büyüleyici bilgiler verdiği görülmektedir. Bu bilgiler ile ilgili detaylı açıklamalar belirtilecektir.  

Aaron Greenberg, yaptığı açıklamada genel olarak xbox şovu yaptıklarından ve bu kategoriyi rakiplerinin önünde en ileri seviyelere taşıyacaklarından bahsetti. Kendilerini her daim geliştirmeyi hedef alan bu grubun yeniliklerinin tamamı X019 etkinliklerinde tanıtılarak oyunseverler ile buluşacak. Planan çok fazla sürpriz olduğundan bahseden Aaron Greenberg, hem xbox geliştiricilerinin hem de diğerlerinin oyunları hakkında detaylı bilgiler verilip, güzel çekilişler yapılacağına dikkat çekti.

Sürprizlerin ne olduğunu açıklamayacağını belirten Greenberg, oyunseverlerin tamamını bu etkinliklere beklediğini, kesinlikle kaçırılmaması gerektiğini söyledi. Son olarak muhteşem bir şov olacağından ve tüm misafirlerin bu şovu ilgiyle izleyeceğinden bahseden xbox pazarlama genel müdürü cümlelerini tamamlayarak kameralara gülümsedi.  

Microsoft etkinliklerde neler yapacağını bir sır gibi gizlese de, harika bir şölen yapılacağından bahsetmeyi ihmal etmedi. Herkesin merakla beklediği ve günden güne ilginin arttığı bu etkinliklerin her ülkeden ziyaretçisinin olacağı da yapılan araştırmalarda belirtildi. Açıklanan bilgilere göre, o tarihlere çok fazla İngiltere varışlı uçak biletinin satıldığı öğrenildi. Herkesin merakla beklediği ve yoğun talep görecek olan Microsoft X019 etkinlikleri, harika sonuçlanacak ve kimse bitsin istemeyecek gibi duruyor.  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz