Need For Speed serisinin son efsanesi olan Need For Speed Heat oyunu, tanıtım videosu ile sevenleriyle buluşmuştur. Bir zamanlara damgasını vuran ve oyuncuları ekranlara kilitleyen efsanevi bir oyun olan Need For Speed serisinin son açıklanan oyununa Heat ismi verilmiştir. Need For Speed, bir zamanların en iyi oyunları arasında sayılan oldukça kaliteli ve eğlenceli bir oyundur.  

Speed kısmından da anlaşılacağı gibi, oyun bir tür araba yarışı oyunudur. Fakat aslında tam olarak araba yarışı olduğunu söylemek imkansızdır. Çünkü sıradan bir araba yarışına oranla, çok daha eğlenceli ve kaliteli bir oyun ile karşılaşılmıştır. Bu durum kullanıcıların dikkatini çekmiş ve Need For Speed satış rekorları kırmıştır. Bu durumun farkında olan oyun yapımcıları, hikayeyi bu şekilde sonlandırmamış ve çok daha eğlenceli bir sürümü kullanıcılar ile buluşturmuştur.  

Resmi yayınlanma ve satışa sunulma tarihi 8 Kasım 2019 olarak belirlenen oyun, 5 Kasım tarihi ile bilgisayar üzerinden indirilerek oynanabilecektir. Sürümünün en eğlenceli oyunu olacakmış gibi görünen Need For Speed Heat oyunu, en az Need For Speed sürümünün ilk oyunu gibi dikkat çekecektir. Oyun xbox, playstation ve bilgisayar ekranlarında oynanabilecek harika bir oyundur. Kullanıcılarının zevkine göre, istenilen platformda oynanabilme şansı sunulmuştur.  

Oyun sürümünün diğer oyunlarına göre bir hayli yüksek satış fiyatı ile piyasaya sürülmüştür. Fakat en zeki ve en çok oynayan kullanıcıları tarafından bile birkaç hafta bitirilemeyecek bu keyifli oyun için verilecek bu miktar, esasında çok yüksek değildir. Access kullanıcılarının 485 liraya, oyunu bayiden satın alacak kullanıcıların 539 liraya sahip olabilecekleri bu oyun, farklı sürümlere göre farklı fiyatlar gerektirmektedir. Fakat en yüksek miktar 539 lirayı geçmeyecektir.  

Bir tür sokak yarışı olan oyun, tanıtım videosu üzerinden yapılan tahminlere göre sokakta geçecek ve bazı bölümlerinde polisten kaçmayı gerektirecektir. Hız tutkunlarının, özellikle Hızlı ve Öfkeli serisine bayılanların keyifle oynayabilecekleri bu oyun kaçırılmadan alınmalıdır. Ön sipariş ile daha uygun fiyata satın alınabilecek olan Need For Speed Heat, kullanıcıları ile buluşmak için gün sayıyor! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz