Nuls Coin Nedir konulu yazımızda sizlere bu coin ile ilgili her türlü bilgiyi detayları ile birlikte yazacağız. Nuls Coin 2015 yılında proje olarak dillendirilmeye başlanmış ve piyasaya çıkışı 2017 yılını bulmuştur. Block zincir üzerindeki gelişmeleri hala devam etmekte olan bu coin oldukça fazla borsada satılmaktadır.

Yer aldığı borsalar arasında dünyanın en büyük borsaları olan Okex ve binance de bulunmaktadır. Bu konu ile ilgili detayları yazımızın aşağısında ele alacağız.

Nuls Coin Ne Kadar?

2017 yılında borsaya girdiği fiyat 0.10$ olarak belirlenmiş ve ico aşamasında güzel rağbet görmüştür.

2020 yılına geldiğimizde ise fiyatı şu an 0.20$ olarak karşımıza çıkmakta. Piyasa değeri ise tam 6 Milyon dolar. Tabi aradan geçen yıllar içinde sade 0.10$ değer kazanmamış özellikle 15 Mayıs 2018 yılında değeri tam 5$ görmüş. Ve yatırımcılarına hatrı sayılır gelirler sağlamış.

Nuls Coin Toplam Coin Miktarı?

Şu an dolaşımda olan coin miktarı 97 milyon adet. Geliştiricilerin ellerinde bulunan coin miktarlarını da hesaba katarsak 210 Milyon adet coin bulunmaktadır. Bu 97 Milyonun haricindeki coinler kilit altında tutulmakta ne zaman dolaşıma gireceği hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

nuls coin
nuls coin

Nuls Coin Amacı Nedir?

Projede block zincirin teknik engellerine takılmadan çalışması amaçlanmıştır. Ayrıca oluşan bu teknik engellere çözümler bularak ortadan kaldırılması da düşünülmektedir. Böylece kalkınma maliyetleri düşürerek daha karlı bir ortam sunmayı amaçlamaktadırlar.

Nuls Coinin Satıldığı Borsalar?

  1. Binace
  2. Okex
  3. Huobi
  4. Bibox
  5. BitZ
  6. Huobi Global
  7. KuCoin
  8. BitRabbit
  9. NovadaX
  10. DragoneX

Eğer yabancı diliniz iyi ise şuraya tıklayarak nuls coinin ana sayfasına gidebilir ve detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Özellikle Road Map yani yol haritasını incelemek size daha fazla bilgi sunacaktır.

Yabancı diliniz yoksa Türkçeye çevirerek okuyabilirsiniz.

Nuls Coin Nedir yazımızın sonuna geldik eğer isterseniz aşağıdaki diğer yazılarımı da okuyabilirsiniz.

En İyi Kripto Para Tüyoları 2020

SANAL PARADAN NASIL PARA KAZANILIR

Bitcoin İle İlgili Kitaplar – Bitcoin Kitap Önerileri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz