Son zamanların en popüler 6 ios oyunu

Inside

Harika ve eğlenceli bir ios oyunu olan inside, son derece kolay anlaşılabilecek bir zeka oyunudur. Puzzle sevenlerin vazgeçemeyeceği bu oyun, özellikle çocukların zeka gelişimini destekleyecektir. Kişilerin büyük bir hırsla ve zevkle oynayacağı bu oyun, ios tarafından ücretsiz olarak deneyimlenebilir.

Pac Man 256

Pac Man oyununun 256. seviyesinde glitch’ten alınan oyun, kişilerin son derece eğlenebileceği ve daha zorlu mücadeleler ile karşılaşarak sinirlerinin gerileceği bir oyundur. Glitch her an oyuncuyu yutabilecek seviyededir. Saatlerce başından kalkılması mümkün olunmayan bu oyun sayesinde, kullanıcılar bir hayli eğlenecektir.

Pokemon Go

2016 yılına damgasını vurarak, oyuncularını ekranlara kilitleyen ve her yerde pokemon aratan Pokemon oyununa ait harika bir seridir. Bu oyunu oynayan kişiler, eski alışkanlıklarını hatırlayarak uzun süre bu oyundan vazgeçemeyecektir. İos tarafından sunulan bu oyun, ücretsiz bir deneyimi beraberinde getirmektedir.

PUBG Mobile

2019 yılının en çok indirilen oyunları arasında yer alan uygulama, bilgisayardan da oynanabilir. Bu oyun kişiler tarafından çok fazla tercih edilmiştir, çünkü oyuncular online olarak diğer oyuncular ile savaşır. İster grupla isterse de yalnız savaşabilecekleri bu oyun, sesli ve sessiz mesajlaşmaya izin veren son derece kaliteli bir oyundur. Etkisi uzun yıllar boyunca devam edecek olan bu oyun, milyonlarca indirmeye kısa zamanda ulaşmış ve zorlu rakipler ile karşılaştırarak, hırslandırmıştır.

Shadowgun Legends

İos’un en iyileri arasında yer alan ve son derece kaliteli bir içeriğe sahip olan bu oyun, bir hayli eğlencelidir. Bu yılın indirme rekorları kıran oyunları arasında yer almaktadır. Oldukça konuşulmasının yanı sıra, bir seri oyunu olması 2011 yılındaki severlerini de etrafına toplamıştır. Maziyi hatırlatacak ve kişileri ekranlara bağlayacak olan bu oyun, strateji oyunu severler tarafından mutlaka indirilmelidir.

Spaceteam

Uzay gemilerinin boşluklarda çarpışmasını engellemek üzere kurulmuş olan bu oyun, ios tarafından üretilmiş en iyi oyunlar arasında yer almaktadır. Kişiler oyunu oynamadıkları zamanlarda bile sürekli olarak bu oyunu düşüneceklerdir. Bir hayli kaliteli ve etkili bir oyun olması dolayısıyla, milyonlarca indirmeye kısa zamanda ulaşmayı başarmıştır. Anlaşılması kolay ve zevkli olan bu oyun da, diğerleri gibi ücretsiz bir deneyim sunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz