Xbox Game Pass bu hafta içerisinde 6 yeni oyun ablonelik sistemine ekleniyor. PlayStation Plus‘a rakip olan ve aylık üyelik sistemiyle bir çok oyunu kurup oynaya bileceğiniz sistem 27 şubat tarihine kadar bir çok yeni oyunu bünyesine ekleyececk. sisteme ekleyecekleri ilk oyun ise 20 şubat yani dün eklenen oyun Team Ninja tarafından geliştirilmiş macera aksiyon oyunu Ninja Gaiden II.

PlayStation Plus’tan daha farklı olarak ise PC’de kulana bileceğiniz servise 25 şubat’da 3 yeni oyun daha eklenicek. Bu oyunlardan ilki ise Square Enix tarafından geliştirilen rol yapma oyunu Kingdom Hearts III.

bir diğeri ise Two Point Studios geliştirdiği simülasyon oyunu Two Point Hospital, üçüncü oyunsa Interplay Productions’un geliştirdiği açık dünya oyunu Wasteland Remastered.

bu servis için eklenecek olan oyunların beşincisi olan oyun ise bizlerle 26 şubat’da buluşacak. Ryu Ga Gotoku Studio’un geliştirdiği aksiyon ve macera oyunu olan Yakuza 0 adıyla karşımıza çıkıyor. şimdi ise gelelim son oyunumuza. 27 şubat’da eklenecek olan bu son oyunumuzun ismi Jakbox Party Pack 3 olarak açıklandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz